Reklama
19 Lutego 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Do końca roku zostało 316 dni.
Reklama
Reklama

 
Musicalowy zawrót głowy 2 [FOTO]
Rozrywka - Wiadomości
Wpisany przez Martyna Szargała   
piątek, 20 kwietnia 2012 20:21
To tytuł widowiska taneczno-muzycznego, którego premiera odbyła się w piątek w MDK w Karsznicach. Kolejne dwa występy już w sobotę o godzinie 17 i 19. Zobacz zdjęcia.

 

W „Musicalowym zawrocie głowy” wykorzystane zostały najpopularniejsze fragmenty znanych i popularnych musicali, zarówno tych światowych, jak i rodzimych - „Upiór w operze”, „Metro”, „Romeo i Julia” czy „Burleska”. W widowisku występują m.in. członkowie Zespołu Tańca Nowoczesnego „Arabeska”, „Mała Arabeska”, Formacja Taneczna „Magnum”, a także wokaliści przygotowani przez Andrzeja Wawrzyniaka. Choreografią i próbami do widowiska zajęła się Aneta Barton, wizualizacją Mariusz Fraszczak, a dźwiękiem i podkładem - Przemysław Rybak.
 

 

See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: piątek, 20 kwietnia 2012 20:41
 

Komentarze 

 
#4 2012-04-27 07:54
niestety 2latki z biletem często potrafią przestraszyć się hałasu, ciemności, nastroju jakiegoś utworu. spędzają połowę przedstawienia w szatni. miejsc siedzących zwykle nie zajmują, bo albo stoją/chodzą albo siedzą rodzicom na kolanach. a że przeszkadzają... cóż gdzieś/kiedyś muszą nauczyć się i tego jak zachować się na przedstawieniu, to wymaga prób i ćwiczeń jak wszystko i uważam, że zduńskowolskie występy młodzieży z domu kultury to bardzo dobra sposobność. to przecież nie teatr wielki i opera z widownią w garniturach :)
Cytować
 
 
#3 2012-04-23 09:43
Też tam byłam. Gratuluję instruktorom i wykonawcom! Świetne przedstawienie! ! A jeśli chodzi o bilet dla 2-latka, to powinien być droższy co najmniej 5 razy, bo 2-latki, niestety, przeszkadzały w oglądaniu i słuchaniu.
Cytować
 
 
#2 2012-04-23 08:10
byliśmy. jak zawsze miło oderwać sie na chwilę od obowiązków. tylko moim zdaniem pełny bilet dla 2latków to zupełne nieporozumienie .
Cytować
 
 
#1 2012-04-20 23:53
warto było być!!!
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski