Reklama
20 Września 2017 Środa
Dziś imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Do końca roku zostało 103 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Wiadomości
Musicalowy zawrót głowy 2 [FOTO]
Rozrywka - Wiadomości
Wpisany przez Martyna Szargała   
piątek, 20 kwietnia 2012 20:21
To tytuł widowiska taneczno-muzycznego, którego premiera odbyła się w piątek w MDK w Karsznicach. Kolejne dwa występy już w sobotę o godzinie 17 i 19. Zobacz zdjęcia.

 

W „Musicalowym zawrocie głowy” wykorzystane zostały najpopularniejsze fragmenty znanych i popularnych musicali, zarówno tych światowych, jak i rodzimych - „Upiór w operze”, „Metro”, „Romeo i Julia” czy „Burleska”. W widowisku występują m.in. członkowie Zespołu Tańca Nowoczesnego „Arabeska”, „Mała Arabeska”, Formacja Taneczna „Magnum”, a także wokaliści przygotowani przez Andrzeja Wawrzyniaka. Choreografią i próbami do widowiska zajęła się Aneta Barton, wizualizacją Mariusz Fraszczak, a dźwiękiem i podkładem - Przemysław Rybak.
 

 

See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: piątek, 20 kwietnia 2012 20:41
 

Komentarze 

 
#4 2012-04-27 07:54
niestety 2latki z biletem często potrafią przestraszyć się hałasu, ciemności, nastroju jakiegoś utworu. spędzają połowę przedstawienia w szatni. miejsc siedzących zwykle nie zajmują, bo albo stoją/chodzą albo siedzą rodzicom na kolanach. a że przeszkadzają... cóż gdzieś/kiedyś muszą nauczyć się i tego jak zachować się na przedstawieniu, to wymaga prób i ćwiczeń jak wszystko i uważam, że zduńskowolskie występy młodzieży z domu kultury to bardzo dobra sposobność. to przecież nie teatr wielki i opera z widownią w garniturach :)
Cytować
 
 
#3 2012-04-23 09:43
Też tam byłam. Gratuluję instruktorom i wykonawcom! Świetne przedstawienie! ! A jeśli chodzi o bilet dla 2-latka, to powinien być droższy co najmniej 5 razy, bo 2-latki, niestety, przeszkadzały w oglądaniu i słuchaniu.
Cytować
 
 
#2 2012-04-23 08:10
byliśmy. jak zawsze miło oderwać sie na chwilę od obowiązków. tylko moim zdaniem pełny bilet dla 2latków to zupełne nieporozumienie .
Cytować
 
 
#1 2012-04-20 23:53
warto było być!!!
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski