Reklama
26 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Do końca roku zostało 281 dni.
Reklama
Reklama

 
Zaprezentują zawody gimnazjalistom
Wiadomości - Praca - Kariera
Wpisany przez Martyna Szargała   
piątek, 02 grudnia 2011 11:37Gimnazjaliści, którzy nie wiedzą jaki wybrać zawód mogą poszukać pomysłu „na siebie” na Festiwalu Zawodów. Uczniowie zawodowych szkół ponadgimnazjalnych z powiatu zduńskowolskiego zaprezentują swoje umiejętności i możliwości jakie dają ich szkoły młodszym kolegom. Festiwal wystartuje 5 grudnia o 8.30.


To już czwarta edycja Festiwalu Zawodów organizowanego przez Mobilne Centrum Informacji Zawodowej oraz Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli. Tak jak i wcześniej odbędzie się on w I LO przy ulicy Dąbrowskiego.

Podczas festiwalu zaprezentują się wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu zduńskowolskiego. Gimnazjaliści poznają około 50 zawodów, których mogą się nauczyć w okolicznych placówkach.


 

- Główną ideą festiwalu jest wprowadzenie gimnazjalistów w świat zawodów, zapoznanie ich z podziałem zawodów pod względem środowiska pracy, zapoznanie ze ścieżką edukacyjną, jaką należy odbyć by wykonywać wymarzony zawód – wyjaśnia Katarzyna Hofman z MCIZ w Zduńskiej Woli.


 

Festiwal Zawodów skierowany jest do uczniów III klas gimnazjów z powiatu zduńskowolskiego, sieradzkiego, wieluńskiego oraz łaskiego.


 

Odbędzie się on 5 grudnia o 8.30 i potrwa do 14.00.
Aktualizowany: piątek, 02 grudnia 2011 11:39
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski