Reklama
22 Kwietnia 2019 Poniedziałek
Dziś imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Do końca roku zostało 254 dni.
Reklama
Reklama

 
Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS
Wiadomości - Praca - Kariera
Wpisany przez Paweł Perdek   
poniedziałek, 17 października 2011 08:11W poniedziałek w zduńskowolskim Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych ruszyła akcja informacyjna pod hasłem Tydzień dla Przedsiębiorców w ZUS. W placówce uruchomiono specjalne punkty, w których można skorzystać z bezpłatnych porad. Akcja skierowana jest zarówno do tych, którzy już prowadzą swoją firmę ale przede wszystkim dla tych, którzy zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą jednak gubią się w gąszczu przepisów.

 

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS, ruszył w poniedziałek 17 października i potrwa  do  21 października w godzinach od 8.00 do 15.00  (w poniedziałek do godz.17.00).

 

W Sali Obsługi Klientów w siedzibie ZUS przy ul. Kilińskiego utworzono specjalne punkty informacyjne gdzie specjaliści udzielają informacji i odpowiadają na wątpliwości przedsiębiorców.

 

W trakcie Tygodnia Przedsiębiorców będzie można uzyskać bezpłatnych porad z zakresu podlegania ubezpieczeniom społecznym i ubezpieczeniu zdrowotnemu przez osoby prowadzące działalność gospodarczą, właściwego ustawodawstwa, w przypadku wykonywania pracy w krajach Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Szwajcarii, ulg i umorzeń  należności z tytułu zaległych składek oraz zasad zgłaszania do ubezpieczeń i rozliczania składek za nianie.

 

Każdy zainteresowany otrzyma specjalnie na te dni przygotowane poradniki i ulotki informacyjne.


Aktualizowany: poniedziałek, 17 października 2011 09:09
 

Komentarze 

 
#2 2011-10-17 17:40
Jestem pod wrażeniem dobroci urzędników ZUSu :)
Cytować
 
 
#1 2011-10-17 09:03
ciekawostka przyrodnicza: w ZUS-ie "bezpłatne" porady? Niesamowite. Ale w sumie, jak nie zapłacisz potem urzędnikowi, to kicha!!!! I jeszcze jedno: w gąszczu przepisów? ZUS ma proste i jasne zasady! Każdy powinien mieć w małym palcu te przepisy...
Cytować
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski