Reklama
22 Czerwca 2018 Piątek
Dziś imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Do końca roku zostało 193 dni.
Reklama
Reklama

 
Witamy w ezdunska.pl
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Paweł Perdek   
niedziela, 03 stycznia 2010 22:26

Z nieukrywaną radością przedstawiam Wam nowy zduńskowolski portal internetowy ezdunska.pl.

Pomysł na stworzenie wielofunkcyjnej strony www dedykowanej przede wszystkim mieszkańcom Zduńskiej Woli i powiatu zduńskowolskiego dojrzewał długo. Ostatecznie podjąłem decyzję o uruchomieniu strony i wraz z grupą przyjaciół rozpocząłem pracę nad budową jego funkcjonalności i treści. Dziś mogę przedstawić Wam efekty tych prac, prac, które ciągle trwają i trwać będą, bo zmiany i rozwój to główna cecha Internetu.

Ezdunska.pl ma pełnić różnorakie cele, od tych typowo użytkowo-informacyjnych, np. która apteka ma nocny dyżur czy jaki jest numer telefonu na pogotowie gazowe, poprzez informacje dziennikarskie o aktualnych wydarzeniach społeczno-politycznych w mieście i powiecie, kalendarium kulturalno-rozrywkowe, skończywszy na platformie wymiany myśli i opinii, przede wszystkim użytkowników czyli mieszkańców regionu.

W ten sposób dążymy do wprowadzenia w życie idei Web 2.0- póki co być może w ograniczony sposób (komentowanie tekstów, wydarzeń), jednak docelowo chcemy aby użytkownicy mieli zdecydowanie większy wpływ na treść i wygląd strony.

Wierzymy, iż jest to inicjatywa ciekawa, potrzebna lokalnej społeczności i liczymy na duży odzew z Waszej strony. Stawiamy na szybką, rzetelną i kompletną informację i liczymy, iż ezdunska.pl będzie Wam towarzyszyła na co dzień.  

Zapraszam do zapoznawania się z funkcjonalnościami strony i czekam na sugestie co do jej zawartości. Tylko dostając od Was informację zwrotną będziemy mogli dostosować portal do potrzeb Zduńskowolan.

Mam nadzieję, iż Zduńska Wola - miasto otwarte na wszelkie inicjatywy przyjmie nasz portal z entuzjazmem, takim jaki nam towarzyszył przy jego tworzeniu.

                                             Paweł Perdek

                                             ezduńska.pl


Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: niedziela, 03 stycznia 2010 22:33
 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski