Reklama
27 Kwietnia 2018 Piątek
Dziś imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty
Do końca roku zostało 249 dni.
Reklama
Reklama

 
Dowiedz się jak sprawnie prowadzić swoją działalność
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Paweł Streflik   
wtorek, 21 września 2010 12:25

 

alt


O tym jak inwestować i pozyskiwać środki przez przedsiębiorców dowiedzą się uczestnicy konferencji organizowanej przez Starostwo Powiatowe 27 września.
Spotkanie odbędzie się w Domu Kultury „Lokator”. Celem konferencji jest wsparcie rozwoju przedsiębiorców oraz pomoc i ułatwienie startu nowym przedsiębiorstwom. Zapisy trwają do 23 września.

 

 

 

Na konferencji przedstawiona zostanie specjalna oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw przygotowana przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną z Łodzi. Ponadto będzie można dowiedzieć się więcej o możliwościach uzyskania wsparcia w ramach III Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.


Celem konferencji jest wsparcie przedsiębiorców poprzez realizację działań zmierzających do rozwoju przedsiębiorczości w powiecie zduńskowolskim oraz ułatwienia startu i pomocy nowo tworzonym przedsiębiorstwom.

Zapisy na spotkanie przyjmowane są do 23.09.2010 r. do godz. 15.30, w Starostwie Powiatowym w Zduńskiej Woli - Wydział Spraw Społecznych i Wspierania Przedsiębiorczości, lub pod numerem telefonu (43)823—22-04, wew. 108. Osobą z którą należy się kontaktować jest pani Monika Wojtczuk.Aktualizowany: wtorek, 21 września 2010 12:45
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Kod antysapmowy
Odśwież

 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski