Reklama
24 Lipca 2017 Poniedziałek
Dziś imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Do końca roku zostało 161 dni.
Reklama
Reklama

Logowanie


 
Aktualności
Dowiedz się jak sprawnie prowadzić swoją działalność
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Paweł Streflik   
wtorek, 21 września 2010 12:25

 

alt


O tym jak inwestować i pozyskiwać środki przez przedsiębiorców dowiedzą się uczestnicy konferencji organizowanej przez Starostwo Powiatowe 27 września.
Spotkanie odbędzie się w Domu Kultury „Lokator”. Celem konferencji jest wsparcie rozwoju przedsiębiorców oraz pomoc i ułatwienie startu nowym przedsiębiorstwom. Zapisy trwają do 23 września.

 

 

 

Na konferencji przedstawiona zostanie specjalna oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw przygotowana przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną z Łodzi. Ponadto będzie można dowiedzieć się więcej o możliwościach uzyskania wsparcia w ramach III Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.


Celem konferencji jest wsparcie przedsiębiorców poprzez realizację działań zmierzających do rozwoju przedsiębiorczości w powiecie zduńskowolskim oraz ułatwienia startu i pomocy nowo tworzonym przedsiębiorstwom.

Zapisy na spotkanie przyjmowane są do 23.09.2010 r. do godz. 15.30, w Starostwie Powiatowym w Zduńskiej Woli - Wydział Spraw Społecznych i Wspierania Przedsiębiorczości, lub pod numerem telefonu (43)823—22-04, wew. 108. Osobą z którą należy się kontaktować jest pani Monika Wojtczuk.Aktualizowany: wtorek, 21 września 2010 12:45
 

Dodaj komentarz

Użytkownicy zarejestrowani mogą wprowadzać komentarze bez moderacji. Zachęcamy do rejestracji na portalu ezdunska.pl


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników. Portal eZdunska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich tresc. Komentarze zawierajace wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o jezyku polskim z dnia 7 października 1999r.), będą usuwane.


 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski