Reklama
21 Kwietnia 2019 Niedziela
Dziś imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Do końca roku zostało 255 dni.
Reklama
Reklama

 
Nowy poseł otworzył biuro [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 16 stycznia 2019 19:28Paweł Rychlik nowy poseł Prawa i Sprawiedliwości z regionu sieradzkiego otworzył swoje biuro w Zduńskiej Woli.


Paweł Rychlik pochodzi z Wielunia. Ma 32 lata. Z wykształcenia jest magistrem farmacji i właśnie wykonywanie tego zawodu związało go już wcześniej ze Zduńską Wolą.


- Zduńską Wolę znam, ponieważ z zawodu jestem farmaceutą i pracowałem w jednej ze zduńskowolskich aptek, więc tutaj kontakt z mieszkańcami mam. Mimo tego, że dzieli nas odległość kilkudziesięciu kilometrów, pragnę reprezentować zduńskowolan, mieszkańców powiatu zduńskowolskiego i współpracować z samorządem tak, żeby jakość życia zduńskowolan ulegała poprawie – powiedział poseł Paweł Rychlik


Zduńskowolskie biuro poselskie jest siódmym, jakie Paweł Rychlik odziedziczył po Grzegorzu Schreiberze, który na początku grudnia wybrany został nowym marszałkiem województwa łódzkiego. Będzie je dzielił z senatorem Michałem Seweryńskim. Biuro będzie czynne w poniedziałki od 16:00 do 18:00 a w środy od 18:00 do 20:00.

 


See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski