Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
Będzie nowy sekretarz
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 09 stycznia 2019 22:41


Zmiana we władzach Zduńskiej Woli. Już niebawem poznamy nazwisko nowego sekretarza miasta.


Prezydent Konrad Pokora nie przedłużył umowy dotychczasowej sekretarz miasta Karolinie Klimkowskiej, która wróciła na stanowisko dyrektora Biura Audytu, gdzie pracowała wcześniej.


- Po wyborach każdy nowy prezydent ma taką możliwość, aby dobrać sobie skład zarządu miasta według własnych preferencji – stwierdził prezydent Konrad Pokora dodając, że bardzo ceni umiejętnoęci i dotychczasową pracę na tym stanowisku sekretarz Klimkowskiej.


Nowy sekretarz miasta zostanie wyłoniony w drodze konkursu, który potrwa do 14 stycznia. Wiceprezydentem natomiast pozostanie na razie Elżbieta Szlachetka – Sikora, które pełniła tę funkcję za kadencji Piotra Niedźwieckiego. Nie wiadomo jednak, jak długo pozostanie we władzach miasta.


- Najważniejsze jest, żeby ta zmiana władzy w urzędzie przeszła w sposób płynny. Nie wyobrażam sobie, żeby praca urzędników przebiegała od wyborów do wyborów. Żeby takimi dyklami wyborczymi była podzielona – dodał prezydent


Prezydent Pokora wyjawił, że Urząd Miasta czeka w marcu reorganizacja. Wówczas można się spodziewać kolejnych zmian kadrowych.


See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski