Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
Gatta testuje nowego zawodnika
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 01 stycznia 2019 14:34


Przygotowująca się do rewanżowej rundy Futsal Ekstraklasy Gatta Active Zduńska Wola rozegrała tuż przed Nowym Rokiem sparing z pierwszoligowcem.


Sparing z liderem I ligi GSF Gliwice był okazją nie tylko do sprawdzenia różnych warianów gry, ale także możliwość przetestowania nowego zawodnika. To Norbert Dregier z Łasku.


- W zeszłym roku grał w drużynie, któpra nas wyeliminowała z Pucharu Polski. Był taką jasną postacią. Natomiast to jest człowiek z trawy i będzie u nas na takim okresie próbnym przez jakiś czas, nie wiem jaki. To będzie taki test dla nas jako zespołu, czy może nam się taki człowiek przydać, no i dla niego, czy w ogóle sobie poradzi na takich zasadach na jakich jest ta specyficzna dyscyplina – mówi trener Gatty Active Marcin Stanisławski


 

Najważniejsze, by zawodników wreszcie przestały trapić kontuzje. Resztę można będzie dopracować na treningach.


- Przy takim zespole jak my, to detale: czyli stałe fragmenty gry, jeszcze lepsza jakość pressingu, lepsza jakość w obronie. No i spekty motoryczne, które są dla nas bardzo istotne – dodaje Stanisławski.


Sparing z GSF Gliwice Gatta wygrała 6 do 3. Teraz zespół wraca do treningów. 12 stycznia w pierwszym meczu rewanżowej rundy Futsal Ekstraklasy zmierzy się na wyjeździe z liderem rozgrywek – FC Toruń.

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski