Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
KO apeluje do swojej radnej
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 19 grudnia 2018 18:09Działacze Koalicji Obywatelskiej w Zduńskiej Woli apelują do swojej radnej, żeby... przyszła na sesję.


Niecodzienna sytuacja w zduńskowolskiej Radzie Miasta. Radni Koalicji Obywatelskiej za pośrednictwem mediów apelują do swojej radnej, żeby przyszła na sesję budżetową, bo chcą mieć większość potrzebną do uchwalenia budżetu na przyszły rok. Dodajmy, że radna Joanna Kucharska niedawno urodziła dziecko.


 

- Koalicja Obywatelska nie ma w tym momencie większości w Radzie Miasta. Mamy i my i Prawo i Sprawiedliwość po dziesięciu radnych. Jak wiemy, jest to efekt nie podjęcia mandatu przez panią Joannę Kucharską. Chciałbym publicznie zaapelować do Pani Joanny, aby na najbliższej sesji się pojawiła i ten mandat podjęła – apelował na spotkaniu z dziennikarzami jeden z liderów Koalicji w Zduńskiej Woli, przewodniczący Rady Miasta Jakub Trenkner


Tłumaczył swój apel poprzez media tym, że z klubową koleżanką od dawna nie mogą się skontaktować.. Sesja budżetowa Rady Miasta Zduńska Wola już w najbliższy czwartek.

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski