Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
Jarmark Bożonarodzeniowy [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 17 grudnia 2018 21:02


Kilkudziesięciu wystawców i kilka tysięcy zwiedzających, a na deser szczypta góralskich klimatów. Tak wyglądał Jarmark Bożonarodzeniowy po zduńskowolsku.

 

Na Jarmark Bożonarodzeniowy wystawcy przyjechali do Zduńskiej Woli nie tylko całego regionu, ale również z różnych stron Polski. Przez całą sobotę, jarmarczne stoiska w alejkach Kościuszki odwiedizło kilka tesięcy osób – nie tylko zduńskowolan.

 

- Jesteśmy tu przejazdem, jest świetnie. Taki świąteczny klimacik. Widzę, że ludziom się bardzo podoba. Zjedliśmy właśnie oscypka, napiliśmy się winka.

- Jestem tutaj pierwszy raz i jestem zdziwiony, że ludzie z całej Polski przyjechali tutaj wystawiać swoje produkty. Jest dużo rękodzieła, co jest też bardzo fajne, bo można sobie tutaj znaleźć bardzo ciekawe talerze, czy jakieś ozdoby świąteczne. Super inicjatywa..

 

...To tylko niektóre z wielu ciepłych opinii, jakie słano pod adresem tej imprezy, jak i jej organizatorów – Urzędu Miasta. Uwieńczeniem Jarmarku był wieczorny występ zespołu Golec uOrkiestra..

fot.: Tomasz Suchański, Urząd Miasta

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: poniedziałek, 17 grudnia 2018 21:13
 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski