Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
Punkt do „czystego powietrza”
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 16 grudnia 2018 20:25


 

Powiat i miasto Zduńska Wola wspólnie uruchamiają punkt informacyjny dotyczący rządowego programu „czyste powietrze”

 


W zduńskowolskim Urzędzie Miasta rozpocznie działalność stanowisko informacyjne dla mieszkańców zainteresowanych udziałem w rządowym programie „czyste powietrze”. O szczegółach mówił na swoim pierwszym spotkaniu z dziennikarzami prezydent Konrad Pokora:


- Już teraz zgłasza się wielu mieszkańców naszego miasta, dopytują o możliwości pozyskania środków, o zasady, o kryteria i chcieliśmy wyjść naprzeciw takim oczekiwaniom. W Urzędzie Miasta będzie utworzony taki punkt informacyjny, punkt konsultacyjny.


Do dyspozycji wszystkich mieszkańców będzie również niebawem ekspert Ministerstwa Ochrony Środowiska. Co ciekawe, z punktu będą mogli korzystać mieszkańcy całego powiatu, a nie tylko miasta.


 

Bez sensu byłoby dzielenie kosztów, szukanie u nas specjalnego pomieszczenia, tylko po to by z miastem konkurować. My chcemy współpracować – podkreśliła starosta Hanna Iwaniuk


Punkt informacyjny dotyczący programu „czyste powietrze” ma rozpocząć pracę od początku tygodnia. Prezydent Pokora i starosta Iwaniuk podkreślili, że wspólnych działań powiatu i miasta będzie od tej pory więcej.


See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski