Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
Remis ze "smokami" - Gatta w kryzysie
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 09 grudnia 2018 19:41Piłkarze Gatty Active Zduńska Wola zremisowali przed własną publicznością z Red Dragons Pniewy 1 do 1 w ostatniej kolejce I rundy Futsal Ekstraklasy.

 


Pniewianie bliscy byli sprawienia ogromnej niespodzianki, bo jako pierwsi zdobyli gola już w 6 minucie. Gatta, choć przeważała, to męczyła się z nimi przez całe spotkanie a wyrówniującego gola strzeliła dopiero w 35 minucie za sprawą prawie niewidocznego w tym meczu Daniela Krawczyka. Kapitan zduńskowolskiej drużyny Igor Sobalczyk nie owija w bawełnę.


- Wszyscy widzą, że Gatta jako zespół jest w kryzysie. Ostatnie trzy mecze i tylko jeden punkt. Dawno się tak nie zdarzyło. Nie mieliścmy takiej serii – mówi Igor Sobalczyk, kapitan Gatty Active


 

Sobalczyk twierdzi jednak, że nasz zespół przetrwa ten kryzys i wkrótce się podniesie. Złożył nawet kibicom deklarację.


- Sezon jest długi. W Gatcie grają tacy zawodnicy, którzy znają się już od wielu lat i na pewno nie złożymy brobi i będziemy grali do końca, więc kibice nasi mogą być pewni, że będziemy walczyć do ostatniej kolejki i myślę, że skończymy z medalem – dodał Sobalczyk


Remis z Czerwonymi Smokami nie zmienił 6 pozycji Gatty w tabeli Ekstraklasy. Lecz zduńskowolanie będą mieli szansę awansować, jeśli w najbliższy piątek w zaległym meczu pokonają u siebie mistrza Polski Rekord Bielsko Biała.


See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski