Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
Konrad Pokora - nowym prezydentem Zduńskiej Woli [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 04 listopada 2018 23:59


Konrad Pokora będzie nowym prezydentem Zduńskiej Woli. Kandydat Koalicji Obywatelskiej pokonał w drugiej turze Damiana Kunerta – kandydata Prawa i Sprawiedliwości. (Więcej - wkrótce na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

 

Druga Tura wyborów prezydenckich w Zduńskiej Woli - dla Konrada Pokory. Kandydat Koalicji Obywatelskiej wygrał różnicą poparcia ok. 65% do 35%. Zwyciężył z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości Damianem Kunertem w niemal każdej z obwodowych komisji. W przeliczeniu na głosy, to : 11.172 do 6.249 . Warto dodać, że frekwencja w 2 turze była wyniosła ok. 50%.

 


Konrad Pokora podziękował podziękował gorąco swojemu sztabowi, wszystkim zduńskowolanom za udział w wyborach a przede wszystkim tym, którzy jemu zaufali i oddali na niego głos. Według Pokory, to merytoryczna i spokojna kampania w jego wykonaniu, jak również jego wizja rozwoju miasta przekonały zduńskowolan do takiego wyboru.

Damian Kunert także podziękował swoim wyborcom i pogratulował Konradowi Pokorze zwycięstwa. Podkreślił również, że teraz już jako radny miasta będzie pracował na rzecz mieszkańców.

 

W Gminie Zapolice kandydat Koalicji Obywatelskiej na wójta gminy Witold Oleszczyk pokonał o blisko 400 głosów kandydata PiS Przemysława Strzelczyka.

W gminie Szadek przedstawiciel PSL Artur Ławniczak już w pierwszej turze zapewnił sobie reelekcję.

Aktualizowany: poniedziałek, 05 listopada 2018 00:05
 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski