Reklama
21 Marca 2019 Czwartek
Dziś imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Do końca roku zostało 286 dni.
Reklama
Reklama

 
Jarosław Kaczyński w Zduńskiej Woli [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 29 października 2018 21:42


Prezes Jarosław Kaczyński był gościem konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Zduńskiej Woli. Wspierał kandydata PiS na prezydenta miasta, ale nawiązał także do ogólnej sytuacji politycznej w kraju. (Film – na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

 

Na początku konwencji, która tym razem odbyła się w Ośrodku Pamięci św. Maksymiliana przy ul. Kościelnej, wystąpił kandydat na prezydenta Zduńskiej Woli Damian Kunert, który przypomniał najważniejsze punkty swojego programu wyborczego. Głównym daniem dzisiejszego wieczoru było jednak przemówienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który wspierając kandydata PiS na prezydenta naszego miasta, nawiązywał również do ogólnej sytuacji politycznej w kraju. 


- Sytuacja w Zduńskiej Woli jest w moim przeświadczeniu jasna. Mamy jasny wybór. Jasny wybór, który trzeba potraktować racjonalnie. Nie, z punktu widzenia podziałów politycznych, partyjnych, tylko z punktu widzenia możliwości. Zduńska Wola jest miastem, gdzie trzeba bardzo dużo zrobić. Ja nie ukrywam, że z pewnym zaskoczeniem usłyszałem słowa pana Damiana Kunerta, który mówił, że tutaj połowa dróg miejskich nie jest wyasfaltowana. To znaczy, że tutaj naprawdę trzeba zrobić bardzo, bardzo dużo. I teraz jest takie pytanie: Kto jest w stanie uczynić dla Zduńskiej Woli więcej? Czy nasz kandydat Damian Kunert, czy - przy całym szacunku, bo my go nikomu nie odmawiamy – pan Pokora, który kandyduje z ramienia Platformy Obywatelskiej? - pytał z mównicy Jarosław Kaczyński porównując chwilę później okresy obecnych rządów PiS i poprzednich – PO.

 

Prezes PiS mówił także o potrzebie synergii między władzą rządową a samorządową, oraz o potrzebie konsolidacji sił wokół najważniejszych celów.

 

(Całe wystąpienie prezesa PiS Jarosława Kczyńskiego na konwencji w Zduńskiej Woli – na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

 

Aktualizowany: poniedziałek, 29 października 2018 22:53
 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski