Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
Wybory samorządowe 2018. Będzie druga tura
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 21 października 2018 20:09Dziś Polacy wybierali swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich. Dziś również wybieraliśmy prezydentów miast, burmistrzów i wójtów gmin. W Zduńskiej Woli o fotel prezydenta ubiega się siedmiu kandydatów. O miejsca w radzie miasta walczy 180. kandydatów, w radzie powiatu 142. Lokale wyborcze zostały zamknięte o 21.00. Na bieżąco będziemy podawać Wam nieoficjalne wyniki głosowania na prezydenta Zduńskiej Woli, które będą spływały z poszczególnych obwodowych komisji wyborczych.

 


Cały czas obwodowe komisje wyborcze liczą głosy. Ze wstępnych, nieoficjalnych danych wynika, że w Zduńskiej Woli będzie druga tura w wyborach prezydenckich. Zmierzą się w niej Konrad Pokora (KO) i Damian Kunert (PiS).

Po przeliczeniu głosów z ponad połowy komisji na prowadzeniu jest Konrad Pokora, który ma 35% poparcia, na drugim miejscu plasuje się Damian Kunert (30%).

Trzecie miejsce, póki co należy do Marzeny Jarugi (poparcie ok. 10%), kolejne miejsca należą do Piotra Niedźwieckiego i Andrzeja Brodzkiego, którzy notują poparcie na poziomie 8-9%. Paweł Kosiński i Dawid Zemlak mają znikome poparcie.


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: poniedziałek, 22 października 2018 06:55
 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski