Reklama
21 Marca 2019 Czwartek
Dziś imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Do końca roku zostało 286 dni.
Reklama
Reklama

 
Kapsuła czasu – już wmurowana
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 16 października 2018 20:37Wmurowano kapsułę czasu pod budowę Centrum Rekreacyjno – Sportowego „Relax” przy ulicy Kobusiewicza. Znalazły się w niej m.in. akt erekcyjny, dzisiejsza gazeta a także... monety.


Budowę Krytej Pływalni będzie realizowało Konsorcjum form Mostostal Warszawa - Sanell Łódź w formule zaprojektuj i wybuduj. Wczoraj przedstawiono dokładnie całą koncepcję 2-pięrowej kondygnacji. Serce obiektu będzie na pierwszym piętrze.


- Na tej kondygnacji znajdują się dwie hale: hala baseny rekreacyjnego z brodzikiem dla dzieci i wodnym placem zabaw, oraz hala basenu sportowego, która ma wymiary 25 na 16 – mówi kierownik kontraktu Mariusz Szymański.


A przy basenie sportowym znajdzie się widownia i stanowiska komentatorskie. Na parterze będzie strefa SPA z saunami, bar i szatnie. Drugie piętro zajmie administracja. Budynek pływalni okalać będą parkingi, chodniki i tereny zielone. Projekt wykonawczy ma być gotowy za 4 miesiące a na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku ma zacząć się budowa. Zakończenie prawie 40-milionowej inwestycji planowane jest na czerwiec 2020 roku.


See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski