Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
Kandydat Zemlak z „Przyjaznego Miasta”
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 07 października 2018 21:08

 

 


Siódmym i chyba ostatnim już kandydatem na prezydenta Zduńskiej Woli jest Dawid Zemlak z ugrupowania wyborczego „Przyjazne Miasto”. Chętnie pozbiera i zrealizuje najciekawsze pomysły swoich konkurentów.


Dawid Zemlak ma 33 lata to organista w kościele i szef działu promocji miasta Bełchatowa, działacz społeczny. Jest najmłodszym z kandydatów do fotela prezydenta Zduńskiej Woli. Jeśli zostanie wybrany, chciałby zrealizować niektóre pomysły swoich konkurentów.

 


- Uważam, że niemal każda strona polityczna w naszym mieście, ma ciekawy pomysł na rozwój naszego miasta. Wiele ciekawych inicjatyw można z nich wyciągnąć, skupić się na nich i wprowadzić je w życie. Uważam, że przede wszystkim brakuje osoby, która łączyłaby te wszystkie projekty – mówił Dawid Zemlak wtraźnie sugerując, że taką osobą jest właśnie on.


Zemlak zamierza także kontunyować rozpoczęte, lub wdrożyć zaplanowane już inwestycje.


- Doprowadzę do szczęśliwego końca budowę basenu, hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5, budowę żłobka oraz geotermię. Zduńska Wola zasługuje na rządy kontynuacji. Nie wszystko co było, było złe – stwierdził Zemlak


Dawid Zemlak chciałby, aby Zduńska Wola stała się przyjaznym miejscem dla swoich mieszkańców. Bardziej otwarta na ich kreatywność, pomysły, inicjatywy. Podobnie jak pozostali, deklaruje, że zamierza jednać, a nie dzielić mieszkańców. Chciałby wprowadzić bezpłatną komunikację miejską oraz kupić autobusy elektryczne. Zamierza nagradzać stypendiami uzdolnione dzieci i młodzież. Zadba także o seniorów.


See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski