Reklama
21 Marca 2019 Czwartek
Dziś imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Do końca roku zostało 286 dni.
Reklama
Reklama

 
Sojusz przedstawił kandydatów
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 07 października 2018 20:45


Sojusz Lewicy Demokratycznej w Zduńskiej Woli przedstawił swoich kandydatów do Sejmiku Województwa Łódzkiego a także do rad miasta i powiatu. (Film - wkrótce na www.TelewizjaCentrum.pl)


Komitet Lewica Razem będą reprezentować między innymi: Iwona Kaźmierska Małyska, Joanna Michalska Szmitke, Cezary Olejniczak oraz zduńskowolanin Henryk Leśniczak. Lider listy SLD w okręgu sieradzkim Cezary Olejniczak przekonywał, że bardzo ważne jest, aby Sojusz w Sejmiku Województwa miał jak najszerszą reprezentację.


- Zarząd może wspierać przedsiębiorców, może decydować o tym, jakie będą tutaj miejsca pracy, może kreować politykę zdrowotną, politykę kulturalną – wymienił Cezary Olejniczak.


Iwona Kazimierska Małyska mówiła z kolei o tym, że samorządy, mając swoją reprezentację w sejmiku mogą zyskać na tym finansowo.


- To tam właśnie są rozdzielane te środki finansowe o których tutaj cały czas mówimy, które nie docierają bardzo często do naszych powiatów, bo nie mamy tam – mówiąc kolokwialnie – nikogo swojego – podkreśliła Iwona Kaźmierska Małyska

 

W trakcie spotkania, przedstawiono również kandydatów do rad miasta i powiatu ze Zduńskiej Woli.

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: wtorek, 09 października 2018 06:10
 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski