Reklama
14 Grudnia 2018 Piątek
Dziś imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
Do końca roku zostało 18 dni.
Reklama
Reklama

 
Kukiz'15 włącza się do gry
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 07 października 2018 20:39


Jeden prezes dla wszystkich miejskich spółek” - to jeden z punktów programu wyborczego Pawła Kosińskiego – kandydata Kukiz'15 na prezydenta Zduńskiej Woli. (Film - wkrótce na www.TelewizjaCentrum.pl)


Swojego kandydata na prezydenta Zduńskiej Woli wystawiło również ugrupowanie Kukiz'15 . Jest nim Paweł Kosiński: przedsiębiorca, od 3 lat asystent posła Tomasza Rzymkowskiego. Zapewnia, że przede wszystkim będzie starał się zachęcić młodych ludzi do pozostania w tym mieście.

 

- Czym zatrzymać młodych? Przede wszystklim pierwsze co zrobię to wykorzystam zasoby TBSu. Chcę obecnym lokatorom TBSu zaproponować wykup mieszkań za 1 złotówkę po to, żeby poczuli się gospodarzami tych mieszkań - powiedział Kosiński

 

Paweł Kosiński ma w swoich planach także wykorzystanie znajdujących się pod miastem złóż gorącej wody.


- Czas wykorzystać geotermię, którą Sieradz już wykorzystuje. Można podłączyć to pod Miejskie Sieci Cieplne i zrobić tańsze ogrzewanie i wodę w mieszkaniach, co zaoszczędzi pieniądze zduńskowolan - stwierdził


Kandydat Kukiz'15 chciałby także wybudować niewielką elektrociepłownię gazową tylko dla dzielnicy Karsznice. Kosiński uważa również, że wszystkimi spółkami miejskimi powinien zarządzać jeden prezes, co przyniosłoby miastu znaczne oszczędności.

 

Aktualizowany: niedziela, 07 października 2018 20:45
 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski