Reklama
21 Kwietnia 2019 Niedziela
Dziś imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Do końca roku zostało 255 dni.
Reklama
Reklama

 
Kukiz'15 włącza się do gry
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 07 października 2018 20:39


Jeden prezes dla wszystkich miejskich spółek” - to jeden z punktów programu wyborczego Pawła Kosińskiego – kandydata Kukiz'15 na prezydenta Zduńskiej Woli. (Film - wkrótce na www.TelewizjaCentrum.pl)


Swojego kandydata na prezydenta Zduńskiej Woli wystawiło również ugrupowanie Kukiz'15 . Jest nim Paweł Kosiński: przedsiębiorca, od 3 lat asystent posła Tomasza Rzymkowskiego. Zapewnia, że przede wszystkim będzie starał się zachęcić młodych ludzi do pozostania w tym mieście.

 

- Czym zatrzymać młodych? Przede wszystklim pierwsze co zrobię to wykorzystam zasoby TBSu. Chcę obecnym lokatorom TBSu zaproponować wykup mieszkań za 1 złotówkę po to, żeby poczuli się gospodarzami tych mieszkań - powiedział Kosiński

 

Paweł Kosiński ma w swoich planach także wykorzystanie znajdujących się pod miastem złóż gorącej wody.


- Czas wykorzystać geotermię, którą Sieradz już wykorzystuje. Można podłączyć to pod Miejskie Sieci Cieplne i zrobić tańsze ogrzewanie i wodę w mieszkaniach, co zaoszczędzi pieniądze zduńskowolan - stwierdził


Kandydat Kukiz'15 chciałby także wybudować niewielką elektrociepłownię gazową tylko dla dzielnicy Karsznice. Kosiński uważa również, że wszystkimi spółkami miejskimi powinien zarządzać jeden prezes, co przyniosłoby miastu znaczne oszczędności.

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: niedziela, 07 października 2018 20:45
 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski