Reklama
22 Kwietnia 2019 Poniedziałek
Dziś imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Do końca roku zostało 254 dni.
Reklama
Reklama

 
Dla nich - nie ma problemów nie do rozwiązania
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
sobota, 29 września 2018 20:10Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Zduńskiej Woli obchodzi 50-lecie swojego istnienia. Jubileusz zorganizowano na PMOSie.

 

Od początku swojego powstania w 1968 roku, była to poradnia wychowawczo - zawodowa. W latach 70-tych przekształcono ją w Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną, ale jej misja zawsze była taka sama, by słyżyć pomocą dzieciom i młodzieży.


- Przez cały czas od początku, zawsze zajmowały się dzieckiem, pomagały rodzinom, rodzicowi, nauczycielom, pomagały szkole, przedszkolu. Na przestzreni lat rozwija się tylko wachlarz tej pomocy, ale ta pomoc zawsze jest skierowanao i zawsze była skierowana do dziecka i jego środowiska. (…) Są to badania diagnostyczne, są terapie, są inne zajęcia, które wspomagają rozwój dziecka – mówi Anna Wojtczak, dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Zduńskiej Woli

 

Na jubileuszu poradni pojawili się przedstawiciele szkół oraz instytucji, które z jej pomocy najczęściej korzystały. Padło wiele bardzo ciepłych słów, które można zmieścić w trzech słowach, które także się zreeszt a powtarzały w urodzinowych życzeniach i wspomnieniach : "dobrze, że jesteście"... No i jak to na urodzinach bywa, nie mogło zabraknąć tortu i życzeń. 


See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski