Reklama
22 Kwietnia 2019 Poniedziałek
Dziś imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Do końca roku zostało 254 dni.
Reklama
Reklama

 
PiS odkrył karty
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
sobota, 22 września 2018 18:09Na dzisiejszej konwencji wyborczej w Ratuszu, Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło Damiana Kunerta jako swojego kandydata na prezydenta Zduńskiej Woli a także kandydatów do rad miasta i powiatu. (Film - na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

 

Damian Kunert to jeden z najmłodszych członków Prawa i Sprawiedliwości w Zduńskiej Woli. Co ciekawe, w poprzednich wyborach do Rady Miasta, jako bezpartyjny w swoim okręgu pokonał... kandydata PiS. W mijającej kadencji jest wiceprzewodniczącym Rady Miasta. Podczas konwencji wyborczej podkreślił, że Zduńska Wola wymaga dobrego i spójnego planu na przyszłość. Przedstawiając ów plan zaczął od zapowiedzi budowy nowych mieszkań.

 

- Zduńska Wola to jest nasz dom. To jest mój dom, to jest twój dom. Dom, o który trzeba dbać. Dlatego zapewnimy wdrożenie rządowego programu „Mieszkanie plus”. I jeśli będzie taka potrzeba, w przeciągu najbliższych pięciu lat, wybudujemy w Zduńskiej Woli pięćset nowych mieszkań - zapowiedział Damian Kunert, kandydat PiS na prezydenta Zduńskiej Woli.

 

Damian Kunert chce również dbać o czyste powietrze w mieście, o seniorów, chce termomodernizacji budynków i rozbudowy sieci gazowej, chce wybudowania wokół Ratusza altanek i ogródków, gdzie zduńskowolanie mogliby spędzać wolny czas. Chciałby zrewitalizować dworzec a także wybudować miejską stację paliw na terenie MPK, chce zamontować oczyszczacze powiatrza nie tylko w przedszkolach jak do tej pory, ale także w każdej szkole podstawowej. Zapowiedział także budowę żłobka przy ul. Złotej i nowoczesnego kompleksu sportowego na Pogoni. Kunert zapewnił także, że jest gwarantem dobrej współpracy z władzami województwa i z rządem.

 

- Aby mówić o inwestycjach i o programach socjalnych, aby przedstawić realne plany, Zduńska Wola musi mieć pieniądze. Wiem, że mogę liczyć na wsparcie instytucji rządowych – stwierdził

 

Na konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Zduńskiej Woli byli obecni wysocy rangą działacze tej partii ziemi łódzkiej, wśród nich wojewoda Zbigniew Rau oraz poseł Grzegorz Schreiber, który o kandydacie swojego ugrupowania na prezydenta miasta powiedział wiele ciepłych słów.

 

- Muszę powiedzieć, że przez te 4 lata obserwując go muszę z całą pewnością stwierdzić, że pokazał że potrafi współpracować z każdym, a to jest bardzo ważne. Że umie pomagać ludziom – niezwykle cenna cecha. Iwreszcie, że berdzo szybko doskonalił warsztat radnego. To wszystko sprawia, że możemy powiedzieć, że mamy dobrego kandydata na prezydenta Zduńskiej Woli – podkreślił minister Grzegorz Schreiber

 

Prawo i sprawiedliwość w Zduńskiej Woli, w czasie tej konwencji zaprezentowało również swoich kandydatów do rad miasta i powiatu.

 

 

 

Aktualizowany: wtorek, 02 października 2018 09:25
 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski