Reklama
19 Lutego 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Do końca roku zostało 316 dni.
Reklama
Reklama

 
Podpisali umowę na pływalnię
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 19 września 2018 18:40Władze Zduńskiej Woli podpisały umowę z Konsorcjum Mostostal – Sannel na budowę Krytej Pływalni.

 

Kryta Pływalnia przy ulicy Kobusiewicza w Zduńskiej Woli będzie kosztować 39 milionów złotych brutto, przypomina Grzegorz Szmyt prezes spółki MPWiK odpowiedzialnej za tę inwestycję.

 

- Przede wszystkim ważne jest to, że mamy bardzo solidną podstawę finansowania tej inwestycji. Przypomnę o obligacjach, które wyemituje bank – jesteśmy w trakcie negocjacji, jak również środki własne – mówi Grzegorz Szmyt, prezes MPWiK

 

Przedstawiciel Mostostalu Maciej Sasak przekonywał z kolei, że firma którą reprezentuje j bez problemów poradzi sobie z taką inwestycją.

 

- Chciałbym zapewnić, że jesteśmy spółką, która ma bogate doświadczenie w realizacji tego typu obiektów. Niedawno skończyliśmy aquapark w Tychach. Aktualnie również ze spółką Sannel realizujemy basen w Bydgoszczy – troszkę mniejszy, ale podobny obiekt. Tak, że mamy zaplecze, mamy doświadczenie – powiedział dyrektor Sasak

 

Wbicie pierwszej łopaty i wmurowanie kamienia węgielnego pod Krytą Pływalnię w Zduńskiej Woli ma nastąpić w październiku.

 

 

 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski