Reklama
22 Kwietnia 2019 Poniedziałek
Dziś imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Do końca roku zostało 254 dni.
Reklama
Reklama

 
Piotr Niedźwiecki - ruszył z kampanią
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 19 września 2018 17:48Zduńskowolanie poznali kolejnego kandydata na prezydenta miasta. To obecnie urzędujący Piotr Niedźwiecki, który ubiega się o reelekcję. (Film - na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

 

Komitet wyborczy obecnego prezydenta Zduńskiej Woli Piotra Niedźwieckiego przedstawił kandydatów na radnych. A Piotr Niedźwiecki potwierdził, że będzie ubiegał się o reelekcję, by dokończyć realizowane bądź przygotowywane właśnie w mieście zadania inwestycyjne.

 

- W sumie inwestycji za ponad 100 milionów złotych. Jednym słowem: robimy. Dlatego zdecydowałem się po raz kolejny kandydować na urząd prezydenta miasta Zduńska Wola, żeby dokończyć rozpoczęte już inwestycje – mówi Piotr Niedźwiecki

 

...a inwestycje te, opatrzone wyborczym hasłem „Robimy”, to przede wszystkim: budowa krytej pływalni, 70-u nowych mieszkań, sali sportowej przy szkole nr 5, modernizacja dworca PKP, zagospodarowanie zbiornika Kępina i budowa stacji roweru miejskiego.

 

- Rewitalizacja Kępiny i basen to jest coś, o czym młodzież, nie tylko młodzież marzyła od dawna. Zaczęło się od Ratusza i teraz widzę, że to nabiera tempa. I mam nadziję, że Zduńska Wola będzie wspaniałym miastem i młodzież nie będzie z niej uciekała. Mam taką nadzieję, ponieważ mam nastoletnią córkę i zaczyna być jakaś nadzieja, że dzieci będą chciały tu zostać. Jest to dla nas naprawdę szansa – mówi Ewa Brych z komitetu wyborczego Piotra Niedźwieckiego

 

Wśród jego zwolenników jest także wiceprezydent Elżbieta Szlachetka Sikora, która uważa, że Piotr Niedźwiecki ma wiele cech bardzo potrzebnych w efektywnym zarządzaniu miastem:

 

- Pan Piotr Niedźwiecki jest osobą odważną, gdyż posiada właśnie taką odwagę, która jest potrzebna w konsekwencji, w działaniu. Jest bardzo konsekwentny w tym, co obi. A jednocześnie, jako prezydent i jako pracodawca posiada taką umiejętność, żeby słuchać i wsłuchiwać się - mówi Elżbieta Szlachetka Sikora z komitetu wyborczego Piotra Niedźwieckiego

 

Szczegóły programu wyborczego, komitet wyborczy prezydenta Piotra Niedźwieckiego zamierza przedstawić na jednym z kolejnych spotkań.

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: wtorek, 02 października 2018 09:25
 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski