Reklama
22 Kwietnia 2019 Poniedziałek
Dziś imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Do końca roku zostało 254 dni.
Reklama
Reklama

 
Samorząd Razem 2025 – przedstawił kandydatów
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 18 września 2018 06:05


W Zduńskiej Woli kandydatów do rad miasta i powiatu przedstawił komitet wyborczy o nazwie „Samorząd Razem 2025”.(Film - na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

 

Komitet wyborczy "Samorząd Razem 2025" powstały na bazie Porozumienia Ponad Podziałami Razem i skupia ludzi o różnych poglądach.


- Jest to zgrany zespół zdeterminowany do ciężkiej pracy, którego nadrzędnym celem jest realizacja waszych potrzeb, ale przede wszystkim jest to zespół, który dobro i interes miasta stawia ponad różnice, które ich dzielą – mówi Aleksander Guć z ugrupowania Samorząd Razem 2025.

 

Jego kandydatem na prezydenta jest Andrzej Brodzki, który między innymi zamierza zrobić porządek w miejskich spółkach, a zacząłby od obcięcia pensji prezesom miejskich spółek. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczyłby na dzieci.

 

- To się musi zmienić. Te pieniądze, które zabiorę, odbiorę, zmniejszę te wynagrodzenia, będą przeznaczone na cele społeczne, będą przeznaczone dla niepełnosprawnych, będą przeznaczone na fundację dla uzdolnionych dzieci i młodzieży – deklaruje Andrzej Brodzki

 

Brodzki uważa również, że należy uporządkować centrum miasta. Jego zdaniem należy pozbyć się zdewastowanych starych kamienic.


- Znikną stamtąd budynki, które zamiast dzisiaj je remontować i kleić na nich nową papę, one powinny być rozebrane. Mieszkańcy powinni być przeniesieni do nowych budynków a w tych miejscach powinny powstać atrakcyjne kamienice i miasto z tego tytułu powinno mieć korzyści chociażby w podatkach, które wpływają do miasta – mówi A. Brodzki

 

Andrzej Brodzki deklaruje, że jeśli zostanie wybrany na prezydenta, skupi się na budownictwie mieszkaniowym. Uważa ponadto, że miasto powinno zapewnić dziecim w szkołach bezpłatne posiłki.

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: wtorek, 02 października 2018 09:26
 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski