Reklama
26 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Do końca roku zostało 281 dni.
Reklama
Reklama

 
Konrad Pokora - kandydatem na prezydenta
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 10 września 2018 20:50"Trzeba Zduńskiej Woli świeżego powietrza, nowych sił, dobrych pomysłów i wizjonerstwa" - stwierdził dziś Konrad Pokora, kandydat na prezydenta Zduńskiej Woli popierany przez Koalicję Obywatelską, która rozpoczęła dziś kampanię wyborczą. (Film - wkrótce na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

Konrad Pokora jest kandydatem Koalicji Obywatelskiej dwóch partii: PO i Nowoczesnej na prezydenta Zduńskiej Woli. Na dzisiejszym spotkaniu wyborczym w centrum miasta, przedstawiła go oficjalnie jedna z lokalnych liderek Platformy Hanna Iwaniuk:


- To będzie dobry gospodarz, bo jest tytanem pracy. To będzie dobry gospodarz, bo umie słuchać i podejmuje dobre decyzje. To będzie dobry gospodarz, bo jest otwarty na współpracę. To będzie dobry, bardzo dobry prezydent Zduńskiej Woli.

 

Konrad Pokora wystartuje w wyborach z programem opartym na sześciu głównych zagadnieniach: to kompleksowy program walki ze smogiem, nowe mieszkania dla młodych zduńskowolan, nowe miejsca pracy, zamiana w asfaltowe wszystkich gruntowych dróg miejskich, realizacja rozpoczętych inwestycji. Kandydat Koalicji Obywatelskiej deklaruje również chęć międzysamorządowej współpracy dla dobra powiatu oraz dbałość o zielone płuca miasta.

 

- Stajemy tutaj przed Państwem, w środku miasta. Stajemy w jego sercu. Dlatego, że mam wielkie serce do walki o zmianę wizerunku naszego miasta, po prostu o lepsze, przyjemniejsze życie zduńskowolan – powiedział Konrad Pokora

 

Hasło wyborcze Koalicji Obywatelskiej to: „Liczą się zduńskowolanie. Wymagajmy więcej!”.

 

- Zduńska Wola staje się przeciętniakiem.. Takim przeciętniakiem omijanym przez inwestorów, omijanym przez turystów. Przeciętniakiem, z którym niestety co raz rzadziej nasze własne dzieci wiążą swoją przyszłość. I myślę, że to w końcu trzeba zmienić. Trzeba Zduńskiej Woli nowego, świeżego powietrza. Świeżego powiewu, nowych sił, dobrych pomysłów, nowych inwetycji. Trzeba wizjonerstwa, może nawet... odrobiny szaleństwa – stwierdził K. Pokora.

 

Szczegóły programu wyborczego działacze ugrupowania zamierzają przedstawiać na spotkaniach z mieszkańcami. Trzeba dodać, że w Koalicji Obywatelskiej w ZduńskiejWoli jest wprawdzie znaczek partii .Nowoczesna, ale nie ma jej działaczy, bo już wcześniej zadeklarowali oni start w wyborach z ugrupowania Samorząd Razem 2025.

 

Aktualizowany: wtorek, 18 września 2018 20:01
 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski