Reklama
23 Marca 2019 Sobota
Dziś imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
Do końca roku zostało 284 dni.
Reklama
Reklama

 
„Nie było możliwości finansowych”
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
czwartek, 06 września 2018 18:47Odpowiadając na zarzut Andrzeja Brodzkiego dotyczący kosztów Sali Sportowej przy SP nr 5 prezydent Piotr Niedźwiecki twierdzi, że nie nie było wówczas możliwości, by zrealizować tę inwestycję.

 

Prezydent Piotr Niedźwiecki odniósł się do stwierdzenia byłego wiceprezydenta miasta Andrzeja Brodzkiego, który zarzucił obecnym władzom Zduńskiej Woli, że budowę Sali Sportowej przy SP nr 5 wraz ze stołówką i szatniami, która teraz ma zostać zrealizowana za blisko 13 miliona złotych, mogły zrealizować już 4 lata temu za kwotę o 5 milionów niższą. Prezydent odpiera ten zarzut twierdząc, że wówczas, miasto nie zdołało pozyskać dofinansowania na tę inwestycję. Dlatego jej nie podjęto.

 

- Trzeba mierzyć siły na zamiary. W tamtym czasie nie było środków zewnętrznych, które powinny wspierać takie przedsięwzięcia. Chcemy uchwalać budżety zrównoważone. I w tym roku, o którym pan Andrzej Brodzki mówi, nie było możliwości finansowych, żeby dźwigać tak poważną i kosztowną inwestycję, bez udziału środków zewnętrznych – twierdzi prezydent Piotr Niedźiecki, który w nadchodzących wyborach będzie ubiegał się o reelekcję.

 

Umowa na rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 5 została już podpisana.

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski