Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
Wymusił pierwszeństwo [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 27 sierpnia 2018 19:11Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji u zbiegu Opiesińskiej i Klonowej.

 

Kierujący mazdą 18-letni zduńskowolanin, ma skrzyżowaniu ulic Opiesińskiej i Klonowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z volkswagenem passatem, kierowanym przez 67-letniego mieszkańca gminy Zduńska Wola. W tym zdarzeniu brało jeszcze udział audi, które najechało na jedno z uczestniczących w kolizji aut. Kierowca passata został odwieziony na obserwację do szpitala, ale według naszych informacji, nie odniósł żadnych obrażeń. Policja zwraca uwagę, że była to co najmniej trzecia w ostatnich kilku dniach kolizja spowodowana przez młodego kierowcę w wieku do 21 lat.

 

- Pomimo tego, że zdobyli uprawnienia, młodzi kierowcy szczególnie powinni uważać na drodze, na przepisy ruchu drogowego, na znaki na drodze, żeby do takich zdarzeń nie doprowadzać. Muszą pamiętać o tym, że są luż samodzielnymi uczestnikami ruchu drogowego – zaznaczył asp. Robert Latus, rzecznik zduńskowolskiej policji.

fot: Michał Kubiak
See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski