Reklama
21 Kwietnia 2019 Niedziela
Dziś imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Do końca roku zostało 255 dni.
Reklama
Reklama

 
"Samorząd Razem 2025" - zarejestrowany
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
sobota, 25 sierpnia 2018 21:00


Samorząd Razem 2025”. Pod taką nazwą zarejestrował się jako pierwszy w Zduńskiej Woli komitet wyborczy koalicji trzech ugrupowań: Porozumienia Ponad Podziałami Razem, SLD oraz Nowoczesnej. (Film - wkrótce na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

 

Wspólne hasło wyborcze komitetu wyborczego „Samorząd Razem 2025” to: „Zduńska Wola równych szans”. Przedstawił je lider P3 Razem i kandydat na prezydenta miasta z ramienia tej koalicji Andrzej Brodzki.

 

- To hasło mówi wszystko. Dlatego, że dzisiaj, mamy to przekonanie, że bardzo wielu mieszkańców Zduńskiej Woli jest wykluczonych z decyzji o naszym mieście, z możliwości wpływania na rozwój Zduńskiej Woli. A samorządowcy i osoby, które rządzą miastem, mają przekonanie, że raz oddany na nich głos pozwala im na robienie wszystkiego, co sobie wymyślą, bez konsultacji z mieszkańcami. Dlatego mamy takie problemy z inwestycjami, dlatego mamy takie problemy z pozyskiwaniem środków zewnętrznych i skandaliczną sytuację z basenami na ulicy Kobusiewicza – mówi Brodzki.

 

Samorząd Razem 2025 chciałby po wyborach wprowadzić w życie kilka projektów: m.in. powołać Fundację Miasta Zduńska Wola pod nazwą Zduńska Wola aktywuje – by wspierać finansowo uzdolnioną młodzież. Andrzej Brodzki zadeklarował, że powoła tylko 1 zastępcę, gdy zostanie prezydentem. Zaoszczędzone środki dostałaby wspomniana fundacja. Chce, by młodzież regularnie odwiedzała Oświęcim.


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: niedziela, 26 sierpnia 2018 08:15
 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski