Reklama
21 Marca 2019 Czwartek
Dziś imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Do końca roku zostało 286 dni.
Reklama
Reklama

 
Baseny wreszcie otwarte [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
sobota, 25 sierpnia 2018 06:58

 

Od kilku dni baseny na zduńskowolskim MOSiRze są ponownie otwarte. Tyle, że przy zmiennej i coraz chłodniejszej na koniec sierpnia aurze, mieszkańcy niewiele już będą mogli z nich skorzystać.. (Film – wkrótce na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

 

Zduńskowolskie odkryte baseny na MOSiRze są dla mieszkańców prawdziwym antidotum na upał. Tyle, że dopiero od kilku dni. Wcześniej, przez wiele upalnych tygodni były zamknięte z powodu remontu. Już ponad miesiąc temu średni basen miał być oddany do użytku, ale źle wykonana modernizacja stanęła temu na przeszkodzie. Mieszkńcy nie kryją rozgoryczenia tą sytuacją, choć mimo wszystko starają się ją zrozumieć:

 

- To jest po prostu skandal, żeby takie miasto jak Zduńska Wola miało 2 tygodnie.. nawet nie – przed końcem wakacji uruchomiony basen. To jest po prostu skandal.

- Żal, ale co zrobić, dobre i tyle... No ale szkoda, że tak późno.

- Siła wyższa. Trzeba było remont jakiś zrobić, więc trzeba być wyrozumiałym.

 

Władze miasta już wcześniej przeprosiły mieszkańców za falstart w otwarciu basenów (w połowie lipca po 7 dniach nowa farba zaczęła odchodzić z dna średniej niecki) wskazując, że sprawę zawalił wykonawca. Od kilku dni znów można się kąpać w średnim basenie, ale w brodziku nie było wody, choć także był udostępniony. Trzeci, największy basen na MOSiRze nadal jest remontowany. Ma być oddany do użytku pod koniec września. Pocieszeniem może być fakt, że wstęp na baseny w Zduńskiej Woli do końca lata będzie bezpłatny, choć przy zmiennej pod koniec sierpnia pogodzie, to raczej nikłe pocieszenie dla miłośników kąpieli.

 

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: sobota, 25 sierpnia 2018 08:02
 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski