Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
Władze miasta przepraszają za baseny
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
piątek, 03 sierpnia 2018 06:16Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie przeprosić, za zaistniałą sytuację” – mówią władze Zduńskiej Woli o nieczynnych nadal basenach.

 

Władze Zduńskiej Woli przepraszają mieszkańców za nadal nieczynne baseny na MOSiRze. Średni basen udostępniono 14 lipca, lecz po kilku dniach zamknięto, bo zaczęła odchoodzić farba. Władze miasta wydały najpierw lakoniczny komunikat. Teraz jednak postanowiły przeprosić zduńskowolan za zaistniałą sytuację.

 

- Generalny remont miejskich basenów odkrytych nie został wykonany w sposób należyty. Nie dochowano terminów, które między innymi miały powodować już w ty czasie oddanie drugiego etapu prowadzonych prac oraz dokonanie usunięć usterek niecki średniej. Dzisiaj nie pozostaje nic innego, jak serdecznie przeprosić za zaistniałą sytuację – mówi Władysław Piotrowski, dyrektor Biura Edukacji i Sportu UM w Zduńskiej Woli.

 

Dyrektor Piotrowski dodał, że wykonawca na zlecenie miasta pracuje nad ponownym położeniem ostatniej warstwy pokrycia dna basenu średniego i te prace powinny już zmierzać do końca. Nie wiadomo jeszcze kiedy średni basen ponownie zostanie udostępniony mieszkańcom. Dodajmy, że na początku sierpnia miał zostać oddany do użytku także brodzik z wodnym placem zabaw dla dzieci.

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski