Reklama
21 Kwietnia 2019 Niedziela
Dziś imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Do końca roku zostało 255 dni.
Reklama
Reklama

 
Część Ratusza – do zamknięcia?
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 30 lipca 2018 18:21Komisja Rewizyjna zduńskowolskiej Rady Miasta złożyła wniosek do prezydenta o natychmiastowe zamknięcie części pomieszczeń Ratusza. Ma to związek z licznymi wadami wykonania budynku, które mogą nawet zagrażać zdrowiu jego użytkowników.

 

Bardzo możliwe, że nawet blisko 1/3 pomieszczeń Zduńskowolskiego Centrum Integracji Ratusz zostanie czasowo zamknięta z powodu nie naprawionych wad w wykonaniu budowli. Chodzi między innymi o odpadający tynk z sufitów. Pod takim wnioskiem do prezydenta Piotra Niedźwieckiego podpisali się członkowie Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Zduńska Wola: Adam Synowiec, Zbigniew Piotrowski, Dariusz Kmiecik, Paweł Szewczyk i Ewa Marszałek:

 

Komisja Rewizyjna po przeanalizowaniu protokołu z przeglądu gwarancyjnego obiektu Ratusza w trakcie czwartego roku użytkowania (…) oraz po dokonaniu wizji lokalnej, wniskuje o natychmiastowe wyłączenie z użytkowania pomieszczeń, w których stwierdzono wady zagrażające życiu i zdrowiu osób korzystających z w/w obiektu.” - czytamy we wniosku do prezydenta (cały tekst wniosku – ponięj)

 

- W grę wchodzi blisko 1/3 pomieszczeń. Jedno ze skrzydeł pewnie wadliwie zrobione, że te sufity spadają. Tak było na korytarzu i w jednym z pokoi instruktorskich. Dziś rano spadł sufit na korytarzu. Był przy nas sprzątany. Widzieliśmy gruz zapakowany w workach. To wszystko dzieje się już od pewnego czasu i nikt z tym nic nie robi – nie kryje oburzenia Adam Synowiec , przewodniczący Komisji Rewizyjnej RM.


 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski