Reklama
22 Kwietnia 2019 Poniedziałek
Dziś imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Do końca roku zostało 254 dni.
Reklama
Reklama

 
Więcej czasu na rozliczenie wymiany
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
piątek, 20 lipca 2018 05:53Zduńskowolanie będą mieli więcej czasu na rozliczenia związane z wymianą pieców węglowych.

 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przedłużył do połowy lutego termin wymiany pieców węglowych na ekologiczne źródła energii przez mieszkańców Zduńskiej Woli. To o tyle ważne, że zduńskowolanie zyskają dzięki temu cenny czas na rozliczenie tej inwestycji.

 

- Wydłużenie terminu wydatkowania środków, co jest tak naprawdę najważniejsze dla mieszkańców, że mogą ponosić te koszty nie do końca sierpnia, nie do końca września, tylko do końca roku. Rozliczenie będzie do piętnastego lutego - mówi Wojciech Miedzianowski, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

 

Wojciech Miedzianowski przyjechał do Zduńskiej Woli na zaproszenie wiceprzewodniczącego Rady Miasta Damiana Kunerta, który na spotkaniu z dziennikarzami podkreślał, że to dzięki jego osobistym staraniom, fundusz zdecydował się przedłużyć termin rozliczenia.

 

- Postanowiłem poprosić pana prezesa o interwencję, zadzwoniłem, poprosiłem o czas o spotkanie i pan prezes znalazł dla mnie czas na spotkanie. Pojechaliśmy, porozmawialiśmy i mamy tę dobrą wiadomość, że Zduńska Wola zyskała jeszcze pół roku na to, żebyśmy mogli te piece wymieniać – podkreślił Damian Kunert

 

Dodajmy, że Zduńska Wola jest jednym z najwięszych beneficjentów programu wymiany pieców w województwie łódzkim. W pierwszej edycji tego programu, na ekologiczne źródła ciepła wymieniono w naszym mieście 309 pieców węglowych za kwotę przeszło 2 milionów złotych.


 

 


See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski