Reklama
22 Kwietnia 2019 Poniedziałek
Dziś imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Do końca roku zostało 254 dni.
Reklama
Reklama

 
Dni Zduńskiej Woli [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 18 czerwca 2018 21:03

Dużo muzyki i dobra zabawa. Tak najkrócej można podsumować tegoroczne Dni Zduńskiej Woli. (Fragmenty koncertu - wkrótce na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

 

Tegoroczne Dni Zduńskiej Woli rozpoczęły się w piątek symbolicznym przekazaniem żakom kluczy do bram miasta. Zgodnie z tradycją uczynił to prezydent Piotr Niedźwiecki. Ale publiczność przede wszystkim chciała oglądać gwiazdy polskiej estrady. Pierwszego dnia zaśpiewali i zagrali: zespół Cała Góra Barwinków, Margaret oraz Michał Szpak.

 

- Ja przede wszystkim próbuję przekazać pozytywne emocje i to, aby człowiek mógł w siebie uwierzyć. Bo myślę, że jednak brakuje nam takiego dowartościowania, dlatego staram się tym ludziom przekazywać tylko i wyłącznie to, co dobre - powiedział Michał Szpak tuż po swoim koncercie, a jego słowa można odnieść do występów wszystkich artystów występujących podczas tegorocznych Dni Zduńskiej Woli zorganizowanych przez Miejski Dom Kultury Centrum Integracji Ratusz w Zduńskiej Woli przy współpracy z Muzeum Historii Miasta, Towarzystwem Przyjaciół Zduńskiej Woli, Domem Kultury Lokator, APC Motopasja oraz Happy Kids. 

 

Natomiast w niedzielę na scenie za górką na MOSiRze zaprezentowali się: Halinka Mlynkova i Grzegorz Hyży. Były pokazy motocyklowe i zjazd starych samochodów marki mercedes, mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Wystąpiła Miejska Orkiestra Dęta i Kapela Podwórkowa Webry a także Danuta Dudzińska - Wieczorek z Krzysztofem Marciniakiem. Było wiele imprez towarzyszących: konkursy, wystawy i ciekawe prezentacje.

 See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: poniedziałek, 18 czerwca 2018 21:17
 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski