Reklama
23 Marca 2019 Sobota
Dziś imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
Do końca roku zostało 284 dni.
Reklama
Reklama

 
Podyskutują o empatii
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
czwartek, 07 czerwca 2018 17:41Jeśli empatyczna edukacja, to empatyczna Polska”. Pod takim hasłem już po raz drugi w Zduńskiej Woli zorganizowana zostanie konferencja poświęcona empatii. (Więcej - wkrótce na www.TELEWIZJACENTRUM.pl)

 

Konferencja „Jeśli empatyczna edukacja, to empatyczna Polska” poświęcona będzie - najkrócej mówiąc - propagowaniu empatii w różnych obszarach przestrzeni publicznej. Przede wszystkim w szkołach.

 

- Zaproszeni są tutaj wszyscy dla których sprawy edukacji są ważne. To dotyczy nauczycieli, rodziców i wszystkich tych, dla których są ważne. I to jest konferencja, która ma swój program obejmujący wykłady, sesję naukową, bardzo dużo różnych warsztatów, promujących nie tylko empatyczną edukację, ale również metody odkrytej na nowo po stu latach nieraz edukacji, która jest aktywizującą ucznia. I to są rzecdzy, których przygotowaliśmy bardzo dużo. Będą przedstawiciele z całekj Polski, jeśli chodzi o osoby, które się na tym po prostu znają – mówi Anna Szulc, nauczycielka z I LO, które współorganizuje to przedsięwzięcie.

 

Konferencja odbędzie się 12 i 13 października w Ratuszu oraz właśnie w I LO. Współorganizuje ją szereg instytucji. Oprócz MDKu i I Liceum, także Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna, miasto, powiat i gmina Zduńska Wola, WODeEn Sieradz oraz Szkoła Trenerów z Warszawy.
See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski