Reklama
23 Stycznia 2019 Środa
Dziś imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Do końca roku zostało 343 dni.
Reklama
Reklama

 
Strefa oferuje bony [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 05 czerwca 2018 06:04Zduńską Wolę odwiedził camper Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Co miał do zaoferowania przedsiębiorcom?

 

Mobilna Strefa RozwoYou czyli camper Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zakotwiczył przy Ratuszu. Właścicielom mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, który wczoraj po południu wybrali się nam na spotkanie, przedstawiciele łódzkiej strwfy oferoferowali nawet 80% dofinansowanie na szkolenia dla pracowników.

 

- Chodzi tutaj o tak zwane bony szkoleniowe. Ten program daje możliwość pozyskania środków na szkolenia swoich pracowników, na podnoszenie kwalifikacji, a nawet na studia, czy na doskonalenie umiejętności językowych. Można otrzymać do 6 tysięcy złotych pomocy na jednego pracownika i do 50 tysięcy w jednym projekcie dla jednego podmiotu – wyjaśnia Marek Michalik prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

 

Zduńskowolskich przedsiębiorców zainteresowała taka propozycja dotacji. Przychodzili z szeregiem pytań i pomysłów wykorzystania bonów szkoleniowych.


- Chcemy się starać właśnie o bony na szkolenia dla naszych pracowników, które pomogą naszej firmie właśnie w przeszkoleniu naszej kadry biurowej jeżeli chodzi o szkolenia z exela, jeżeli chodzi o szkolenia zarządcze – mówiła Katarzyna Twardowska z firmy Mabudo.

 

Camper łódzkiej strefy przyjechał do Zduńskiej Woli na zaproszenie lokalnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości. Pozostanie w naszym regionie. W najbliższy piątek mobilny punkt rekrutacji zawita do Widawy.

 


 

 


See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski