Reklama
22 Kwietnia 2019 Poniedziałek
Dziś imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Do końca roku zostało 254 dni.
Reklama
Reklama

 
Domagają się prac na Kępinie
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 03 czerwca 2018 19:31


Opozycja w zduńskowolskiej Radzie Miasta ma pretensje do prezydenta Niedźwieckiego, że nie realizuje wszystkich zaplanowanych w budżecie inwestycji.

 

Jako przykład, na niedawnej konferencji prasowej radni PiS Milena Piotrowska i Andrzej Dutkiewicz podali plany zagospodarowania zbiornika Kępina, który jej zdaniem mógłby być tego lata głównym ośrodkiem rekreacyjnym dla mieszkańców miasta.

 

- Pomimo tego, że jest gotowy projekt, są zapisane w budżecie miasta pieniądze na tę inwestycję, wystarczyło tylko ogłosić przetarg. Pan prezydent do tej pory tego nie zrobił. Za chwilę rozpocznie nam się sezon letni. Rozpoczną się wakacje. Park Miejski jest w rewitalizacji. Besyny przy ulicy Kobusiewicza – trwają tam prace remontowe. Nie wiadomo, kiedy zostaną otwarte. Więc Kępina mogłaby być jedynym takim miejscem, gdzie mieszkańcy mogliby aktywnie wypoczywać we wakacje. Apelujemy tutaj do pana prezydenta, aby zajął się tą sprawą w końcu – powiedziała Milena Piotrowska

 

Na I etap zagospodarowania zbiornika Kępina Rada Miasta Zduńskiej Woli zapisała w budżecie na ten rok 900 tysięcy złotych. Za tę kwotę miałaby być zrobiona między innymi blisko 2-kilometrowa ścieżka pieszo – rowerowa wokół zbiornika.


See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski