Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
Podchody na Dzień Dziecka [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 03 czerwca 2018 11:34

 

 

  

 

 

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 z okazji Dnia Dziecka zagrali w podchody. Do dyspozycji mieli cały teren osiedla Południe.

 

 

 


Uczniowie korzystając z map, musieli odnaleźć punkty kontrolne i na każdym z nich wykonać inne zadanie przygotowane przez nauczycieli i zaprzyjaźnionych rodziców. Trzeba było odpowiadać na trudne pytania, celnie rzucać ringo, rymować, śpiewać i udzielać pierwszej pomocy. Cenne punkty można było zdobyć za liczenie oczek na kostkach do gry, wartości monet ukrytych na dnie ciemnego worka, segregację śmieci i odgadywanie kalamburów. Na wykonanie 14. różnorodnych zadań uczniowie mieli 2 godziny.

Najtrudniejsze okazało się odczytywanie wyrazów pisanych palcem na plechach kolegów, a najłatwiejsze – picie orzeźwiających soków (już nie na punkty, a wyłącznie dla przyjemności).

 

Uczniowie klas 4-7 mogli również tego dnia obejrzeć przestawienie teatralne „Romeo i Julia” przygotowane przez koleżanki i kolegów pod opieką pani Renaty Jabłońskiej.

 

 

To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń. Podsumowanie podchodów i wskazanie zwycięzców zostanie ogłoszone wkrótce na stronie internetowej szkoły.See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski