Reklama
25 Marca 2019 Poniedziałek
Dziś imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
Do końca roku zostało 282 dni.
Reklama
Reklama

 
„Strefa” przyjedzie do przedsiębiorców
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 28 maja 2018 20:48

Radni PiS w Zduńskiej Woli zapraszają mikro, małych i średnich przedsiębiorców do Mobilnego Centrum Doradczego Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, które pojawi się w tym mieście 4 czerwca.

 

- Każdy przedsiębiorca, który przyjdzie tutaj 4 czerwca, będzie mógł uzyskać bony, za które będzie mógł wykupić szkolenia dla swoich pracowników. Każdy przedsiębiorca będzie mógł uzyskać do sześciu tysięcy złotych na wyszkolenie swojego pracownika, a jeżeli chodzi o całokształt przedsiębiorstwa, te kwoty będą sięgać do 50 tysięcy złotych – mówi Damian Kunert, radny Prawa i Sprawiedliwości

 

Szkolenia takie prowadzone są w całym kraju wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Katalog szkoleń jest bardzo szeroki.

 

- Począwszy od salonów fryzjerskich, przez salony rehabilitacji, poprzez obsługę sprzętu specjalistycznego, czy menadżerskie zarządzanie zespołem, skończywszy na mini NBA – dodaje radny

 

Przedstawiciele Łódzkiej Strefy będą do dyspozycji przedsiębiorców z powiatu zduńskowolskiego w przyszły poniedziałek, na placu Wolności przed Ratuszem od godziny 11:00 .


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: poniedziałek, 28 maja 2018 20:51
 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski