Reklama
23 Stycznia 2019 Środa
Dziś imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Do końca roku zostało 343 dni.
Reklama
Reklama

 
Bo rodzina jest najważniejsza [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 28 maja 2018 20:23Chcieli pokazać radość z posiadania rodziny i podkreślić, jak bardzo jest ważna. Blisko 300 osób wzięło udział w niedzielę, w kolejnym marszu dla Życia i Rodziny.

 

Ulicami Zduńskiej Woli, podobnie jak w innych miastach całego kraju, przeszedł w niedzielę Marsz dla Życia i Rodziny. Hasło przewodnie marszu, nawiązujące do 100-lecia niepodległości Polski brzmiało: Polska rodziną silna.


- Organizujemy marsze, aby pokazać radość z posiadania rodziny, pokazać nasze wartości, którymi się kierujemy, że życie ludzkie jest najważniejsze, że rodzina szczęśliwa, zdrowa jest bardzo ważna, rodzina składając asię z matki, ojca, z dzieci, z osób starszych i najmłodsztych, że to są dla nas bardzo ważne wartości. To chcemy pokazać, w radosnym pochodzie ulicami naszego miasta – mówi Małgorzata Kaczmarek, wiceprzewodnicząca Stowarzyszenia dla Życia i Rodziny w Zduskiej Woli

 

To był już szósty z kolei marsz w tym mieście. Głównymi ulicami, sprzed Bazyliki Mniejszej do kościoła parafii św. Pawła. przeszło około 300 osób. Tam zorganizowano dla mieszkańców piknik rodzinny z wesołym miasteczkiem i zabawami dla dzieci. Był także koncert.

 

Aktualizowany: poniedziałek, 28 maja 2018 20:29
 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski