Reklama
26 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Do końca roku zostało 281 dni.
Reklama
Reklama

 
Z przedsiębiorcami - o zmianach w przepisach [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 14 maja 2018 16:44


RODO, e-puap i plik kontrolny. To główne tematy dzisiejszego spotkania przedsiębiorców ze specjalistami w dziedzinie przepisów prawa.

 

W zduńskowolskim Ratuszu przedsiębiorcy spotkali się z przedstawicielami Urzędu Skarbowego, ZUSu i prawnikami. To kontynuacja projektu pod hasłem „Zduńska Wola aktywuje – promocja gospodarcza regionu”, który zakończył się w zeszłym roku. Dzisiejsze spotkanie dotyczyło najważniejszych zmian w przepisach prawa w 2018 roku – wyjaśnia Michalina Łagunionok z Urzędu Miasta Zduńska Wola.

 

- Kancelaria Meissner Kozioł & Partnerzy z Poznania, która opowiada o zmianach wprowadzonych przez RODO przede wszystkim dla przedsiębiorców, Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział II w Łodzi opowiada o elektronicznych formach komunikacji z ZUS, Natomiast Urząd Skarbowy w Zduńskiej Woli o tym, jak jednolity plik kontrolny wykorzystywany jest w praktyce i jakie pojawiły się problemy z początkiem roku w związku z wprowadzeniem tego sposobu rozliczania – mówi Michalina Łagunionok z Urzędu Miasta w Zduńskiej Woli.

 

Ci, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w tym spotkaniu, a zainteresowani są poruszanymi w jego trakcie tematami, mogą skontaktować się z prelegentami za pośrednictwem Urzędu Miasta Urząd Miasta.

 

 

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: poniedziałek, 14 maja 2018 17:01
 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski