Reklama
26 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Do końca roku zostało 281 dni.
Reklama
Reklama

 
Skansen doczeka się promocji
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
czwartek, 10 maja 2018 14:04Skansen Lokomotyw w Karsznicach doczeka się promocji. Będzie to możliwe dzięki funduszom z Budżetu Obywatelskiego Zduńskiej Woli.

 

Na lepsze oznaczenie w przestrzeni publicznej oraz promocję w mediach elektronicznych, Skansen Lokomotyw w Karsznicach dostanie 25 tysięcy złotych w ramach Budżetu Obywatewlskiego miasta Zduńska Wola. Tak zdecydowali w głosowaniu mieszkańcy.

 

- W ramach tego projektu powstają materiały graficzne i będzie logo skansenu, ulotki i materiały informacyjne, ale również bardzo szeroka akcja w internecie i na Facebooku i wykupimy google adwordsy. Właśnie dzięki tym pieniądzom, dzięki mieszkańcom, którzy oddali swój głos na to zadanie zgłoszone przez panią Karolinę Trzcińską - mówi Anna Paszkiewicz z Wydziału Promocji Urzędu Miasta

 

Pasjonaci kolejnictwa twierdzą, że skansen bardzo potrzebuje promocji jak również wyrazistych, dużych oznaczeń i tablic informacyjnych w przestrzeni publicznej.

 

- Te oznaczenia powstały delikatne. A powinny być tablice wyraziste, które z daleka będą mówiły o tym miejscu. Tym bardziej, że będzie przebiegał tutaj ten odcinek łączący S-8 z „czternastką” - mówi Czesław Boczek ze Stowarzyszenia Miłośników Kolei.

 

Dzięki odpowiednim tablicom informującym o karsznickim skansenie i promocji w mediach elektronicznych, będzie mogło trafić tam więcej turystów. To może z kolei dostarczyć funduszy na przykład na renowację kolejnych zabytkowych lokomotyw.

 

 

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski