Reklama
21 Kwietnia 2019 Niedziela
Dziś imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Do końca roku zostało 255 dni.
Reklama
Reklama

 
Znów zjadą motocykliści
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 08 maja 2018 21:34


Stalowe rumaki” znów pojawią się na ulicach Zduńskiej Woli. Już po raz 11 odbędzie się w naszym mieście Piknik Motocyklowy.

 

Już 12 i 13 maja na ulicach Zduńskiej Woli pojawią się motocykliści, którzy wezmą udział w zorganizowanym po raz 11 Pikniku Motocyklowym. Organizatorzy zapraszają na piknik wszystkich wielbicieli dwóch kółek i miłośników rock'n'rollowej muzyki. Mieszkańcy jak zawsze będą mogli obejrzeć z bliska wspaniałe stalowe rumaki.

 

- Zapraszamy wszystkich pasjonatów dwóch kółek, którzy chcą obejrzeć motocykle. Będą ku temu dwie okazje. Właściwie nawet trzy. Po pierwsze parada motocykli, którza przejedzie główną ulicą miasta, Łaską w tę i z powrotem, później będzie krótki postój na pasażu Rajczaka i od siedemnastej wszystkie te maszyny będą na terenie kempingu - mówi Arkadiusz „diabeł” Rybacki, współorganizator pikniku.

 

Główną atrakcją pikniku będzie oczywiście sobotnia wielka parada motocyklowa głównymi ulicami miasta. W zeszłym roku uczestniczyło w niej blisko pół tysiąca motocykli. Parada rozpocznie się o 15:00. Od 17:00 na kempingu przy MOSiRze będą koncerty i konkursy dla motocyklistów.

 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski