Reklama
21 Kwietnia 2019 Niedziela
Dziś imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Do końca roku zostało 255 dni.
Reklama
Reklama

 
Awaria trakcji [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
poniedziałek, 07 maja 2018 10:45
 


 

Awaria sieci trakcyjnej zablokowała przejazd kolejowy na ulicy Szadkowskiej. Służby Ochrony Kolei kierują samochody na objazdy. Kierowcy są zdezorientowani, bo nie pojawiły się tablice ostrzegające przed nieczynnym od wielu godzin przejazdem.

 

Awaria sieci trakcyjnej na przejeździe kolejowym na ulicy Szadkowskiej w pobliżyu skrzyżowania z Henrykowską nastąpiła już we wczesnych godzinach nocnych. Mimo tego, nie ustawiono żadnych tablic ostrzegawczych na kkrzyżowaniach ulic od strony Zduńskiej Woli ani Szadku tak, aby kierowcy mieli szansę wcześniej skierować się na objazdy. Wprawdzie z obu stron przy przejeździe Służba Ochrony Kolei instuuje kierowców, jak objechać nieczynny przejazd, ale i tak wielu z nich, także ciężarówki z naczepami zapuszczają się pod przejazd i muszą cofać na wąskiej jezdni.

 

Awaria sieci toru numer 2 spowodowana jest najprawdopodobniej problemem powstałym na uchwytach na jednym z wysięgników. Kolejarze wstrzymali ruch, gdyż obawiają się, że trakcja mogłaby runąć na ziemię, na przejeżdżające auta. W tej chwili pracownicy PKP Energetyka usuwają awarię. To może potrwać przez cały dzień.
See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski