Reklama
21 Kwietnia 2019 Niedziela
Dziś imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Do końca roku zostało 255 dni.
Reklama
Reklama

 
Wicemistrzostwo coraz bliżej
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 06 maja 2018 22:04Piłkarze Gatty Active Zduńska Wola coraz bliżej wicemistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej. Wczoraj pokonali Red Dragons Pniewy.


W ciągu ostatnich czterech dni rozegrali dwa mecze play offów i oba wygrali. W święto Konstytucji 3 Maja pokonali Piasta Gliwice 4:2 a dziś wygrali z Red Dragons Pniewy 3 do 2 po golach Milewskiego, Krawczyka i Szymczaka. Te zwycięstwa sprawiły, że zduńskowolanie są coraz bliżej obrony tytułu wicemistrzowskiego, bo mistrzoswto praktycznie zapewnił już sobie Rekord Bieslko Biała. Decydujący może być najbliższy mecz z FC Toruń, z którym Gatta bezpośrednio walczy o srebro - potwierdza Mariusz Milewski, z drużyny Gatty Active:

 

- Rzeczywiście musimy ich u siebie tutaj ograć. Dzisiaj liczyliśmy, że przegrają z Rekordem, a zremisowali 2:2. Tak, że punkt odrobili. Zakładaliśmy, że Rekord ogra już wszystkich do końca oprócz nas. Zobaczymy. Teraz ważny mecz za tydzień. Mam nadzieję, że u siebie tutaj wygramy i będziemy mogli już spokojnie świętować to wicemistrzowstwo już za tydzie.

 

Z Futsal Club Toruń Gatta Active Zduńska Wola zagra w najbliższą niedzielę o 18:00 w hali przy ulcy Złotej 67.


See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski