Reklama
19 Lutego 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Do końca roku zostało 316 dni.
Reklama
Reklama

 
Pogoń pokonała MKS [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
czwartek, 03 maja 2018 07:25Piłkarskie derby jednak dla Pogoni, która na PMOSie pokonała MKS 2:0 i utrzymała przewagę nad rywalami w sieradzkiej okręgówce.


Piłkarskie derby Zduńskiej Woli pomiędzy Pogonią a MKSem wzbudziły ogromne zainteresowanie kibiców. Na trybunach stadionu na Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego zasiadło blisko 750 osób. Mecz zapowiadał się tym bardziej ciekawie, że oba zespoły liczą się w walce o awans do 4 ligi a pomiędzy liderem Pogonią a wiceliderem – MKSem były tylko 4 punkty różnicy. Poza tym jesieniąprzy Łaskiej padł remis 1:1. Tym razem jednak skuteczniejsi okazali się piłkarze Marcina Olejniczaka. Jeszcze w pierwszej części gry w 40 minucie, prowadzenie dla Pogoni zdobył Adam Konieczny. Wynik na 2:0 został ustalony w 52 minucie po samobójczym trafieniu Mateusza Kołudy. Pogoń ma teraz 5 punktów przewagi nad Jutrzenką Warta, która wygrywając 3:1 z Czarnymi Rząśnia wykorzystała potknięcie zduńskowolan i zajęła ich miejsce w fotelu wicelidera sieradzkiej okręgówki. MKS traci do Pogoni 7 punktów.

KS Karsznice w Dworszowicacach przegrał ze Słowianem 1:2

W następnej kolejce Pogoń u siebie zmierzy się z GKS Chojne, KS Karsznice podejmie Unię Sulmierzyce a MKS wyjedzie do Rząśni.


Fot. Lech Kulma

 

 


See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski