Reklama
21 Marca 2019 Czwartek
Dziś imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Do końca roku zostało 286 dni.
Reklama
Reklama

 
Najlepsi z angielskiego [FOTO]
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
środa, 25 kwietnia 2018 20:52Znamy nazwiska najlepszych uczniów z języka angielskiego na poziomie podstawówek i gimnazjów.

 

W II Liceum Ogólnokształcącym w Zduńskiej Woli już po raz piąty zorganizowano konkurs języka angielskiego . Po raz pierwszy natomiast, mogli w nim wziąć udział uczniowie ostatnich klasa szkół podstawowych oraz gimnazjaliści z powiatu zduńskowolskiego. Mieli do rozwiązania test w którym należało wykazać się znajomością słówek oraz gramatyki.

 

- Bez wątpienia zamiłowanie do nauki języka angielskiego, propagowanie tego języka, a on jest bardzo modny wśród młodych ludzi i mają oni okazję się wykazać. Ale to również pokazuje, że nasze liceum stawia na język angielski. Mamy klasy językowe, więc można tutaj swoje umiejtności dokształcić. Więc jest to też trochę taka wersja promocyjna naszego liceum – mówi Anna Gabriel, dyrektorka II LO w Zduńskiej Woli

 

W konkursie wzięło udział 50 uczniów z większości szkół powiatu zduńskowolskiego. Na rozwiązanie testu mieli godzinę. Oto wyniki:

Szkoły podstawowe:

 

I miejsce : Mateusz Balcerek – Sp nr 12

II miejsce : Julia Nosal – SP nr 9

III miejsce : Alicja Sujecka – SP nr 5

 

Gimnazja:

I miejsce : Justyna Rubajczyk – SP nr 4

II miejsce : Piotr Lasota – SP nr 5

III miejsce : Ola Gajewczyk – SP nr 4

 

 


See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski