Reklama
25 Marca 2019 Poniedziałek
Dziś imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
Do końca roku zostało 282 dni.
Reklama
Reklama

 
Gatta rozbiła akademików
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
niedziela, 22 kwietnia 2018 12:59Gatta rozbiła wczoraj wieczorem AZS Gdańsk 7:1. Komentarz gdańszczan po tym meczu mówił sam za siebie.. (Skrót meczu – wkrótce na www.TelewizjaCentrum.pl)

 

Spotkaniem z AZSem Gdańsk, Gatta Active Zduńska Wola zakończyła zasadniczą rundę Futsal Ekstraklasy. I zakończyła ją niezwykle efektownie. Już w pierwszych minutach zduńskowolanie wybili akademikom jakikolwiech choćby cień nadziei na sprawienie niespodzianki. Zrobili to trafieniami Michała Marciniaka w 3. oraz Daniela Krawczyka w 6. minucie. Gdańszczanie mogli zdobyć bramkę kontaktową, ale chyba niewiele wpłynęłoby to na losy spotkania. Starali się kontratakować, ale to Gatta dzielił i rządziła na boisku, przeważając w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Do przerwy pierwszego gola w tym meczu zdobył Igor Sobalczyk i było 3:0. Tuż po przerwie Sobalczyk z półdystansu dołożył na 4:0, a chwil później z dystansu huknął pod poprzeczkę na 5:0 Mariusz Milewski. Na 6:0 z ostrego kąta trafił Arek Szypczyński a kanonadę kocurów zakończył kapitan zespołu Igor Sobalczyk trafiając do pustej bramki grających z lotnym bramkarzem gdańszczan. Honorową bramkę dla przyjezdnych zdobył w 30 minucie Piotr Wardowski. Goście po tym meczu nie ukrywali frustracji:

 

- Cały mecz pod kompletną kontrolą gospodarzy. Sromotna klęska. Generalnie nie było co zbierać – skwitował spotkanie Wojciech Pawicki, grający trener AZSu Gdańsk

 

Zwycięstwem nad AZSem Gdańsk Gatta zapewniła sobie 2 pozycję po rundzie zasadniczej i tym samym 3 z 5-u spotkań play offów rozegra we własnej hali. Najbliższy – 3 maja o 18:00 z Piastem Gliwice. Następne: 6 i 12 maja, także u siebie.


See also:
Najnowsze artykuły:

 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski