Reklama
21 Listopada 2018 Środa
Dziś imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Do końca roku zostało 41 dni.
Reklama
Reklama

 
Czy zdążą z remontem?
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
piątek, 13 kwietnia 2018 17:03

 

W Zduńskiej Woli ogłoszono przetarg na gruntowną modernizację 3 odkrytych basenów na MOSiRze. (Film - na www.TelewizjaCentrum.pl)

 

Urzędnicy chcieliby zakończyć cały remont porzed rozpoczęciem sezonu letniego, ale szanse na to są niewielkie, bo czasu jest zbyt mało. Dlatego inwestycję podzielono na 3 etapy:

 

- W pierwszym etapie planujemy wykonanie robót modernizacyjnych na basenie do nauki pływania. I tutaj mamy terminwykonania 2 lipiec. Natomiast drugi etap obejmujący zmianę przeznaczenia brodzika na plac zabaw wodnych planujemy wykonanie do końca lipca - mówi Lidia Sosnowska, dyrektor Biura Inwestycji i Rozwoju UM w Zduńskiej Woli

 

Nie ma raczej szans, by od początku sezonu letniego czynny był największy basen. Jego renowację zaplanowano do końca sierpnia. Jak twierdzi dyrektor Sosnowska, jest jednak szansa, że niecki oraz instalacje wodne zostaną zmodernizowane nieco wcześniej niż zaplanowano:

 

- Założone były dodatkowe punkty za skrócenie terminu. Więc, gdy znajdzie się wykonawca, który zaoferuje nam wykonanie w terminie do 2 lipca, będzie dodatkowo promowany

 

Oferty będą przyjmowane do 27 kwietnia. Urzędnicy są dobrej myśli, bo inwestycja już wcześniej cieszyła się sporym zainteresowaniem potencjalnych wykonawców.

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: niedziela, 15 kwietnia 2018 11:28
 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski