Reklama
19 Marca 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Do końca roku zostało 288 dni.
Reklama
Reklama

 
Prezydent odpowiada PiSowi
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
czwartek, 12 kwietnia 2018 21:33


Prezydent Niedźwiecki odpowiedział dziś na wypowiedzi radnych PiSu, którzy zarzucili mu bezczynność w realizacji inwestycji sportowo – rekreacyjnych.(Film - na www.TelewizjaCentrum.pl)

 

We wtorek działacze Prawa i Sprawiedliwości w Zduńskiej Woli skrytykowali prezydenta Piotra Niedźwieckiego, który według nich z premedytacją opóźnia realizację niektórych inwestycji, które w budżecie na ten rok zapisali radni opozycyjni. Chodziło im przede wszystkim o budowę hali sportowo – widowiskowej, nowy budynek administracyjny na Pogoni oraz zagospodarowanie Kępiny. Prezydent Piotr Niedźwiecki dziś zdecydował się odpowiedzieć radnym PiSu i... poprosił ich o cierpliwość.

 

- Mamy blisko 100 zadań inwestycyjnych i staramy się je w miarę możliwości realizować. Proszę o cierpliwość. Cały czas jesteśmy w trakcie przygotowań tych wszystkich przedsięwzięć. Mamy czas do końca roku. Jestem spokojny o zdecydowaną większość tych realizacji – powiedział Piotr Niedźwiecki

 

Prezydent zwrócił także uwagę, że już pod koniec marca urzędnicy złożyli wnioski do Ministerstwa Sportu i Turystyki, między innymi o dofinansowanie Kępiny oraz nowego budynku na Pogoni.

 

 

 


See also:
Najnowsze artykuły:

Aktualizowany: niedziela, 15 kwietnia 2018 11:30
 
 
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane

                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski