Reklama
19 Lutego 2019 Wtorek
Dziś imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Do końca roku zostało 316 dni.
Reklama
Reklama

 
PiS zarzuca prezydentowi bojkot
Wiadomości - Aktualności
Wpisany przez Sławek Cybulski   
wtorek, 10 kwietnia 2018 20:25

Radni Prawa i Sprawiedliwości zarzucają prezydentowi Niedźwieckiemu bojkotowanie niektórych zadań inwestycyjnych zapisanych w budżecie miasta.

 

Działacze Prawa i Sprawiedliwości w Zduńskiej Woli skrytykowali działania prezydenta Piotra Niedźwieckiego, w właściwie – w ich przekonaniu – brak działań, zmierzających do realizacji zapisanych w budżecie miasta inwestycji rekreacyjno - sportowych. Radny Andrzej Dutkiewicz podaje przykład nowego budynku administracyjnego przy stadionie Pogoni:

 

- W budżecie miasta są zapisane pieniądze na budowę nowego budynku. Projekt już jest zaakceptowany. Mamy pozwolenie na budowę, tak naprawdę są pisma wystosowane do Ministerstwa Sportu o dofinansowanie. Czekamy na inwestycje.

 

To samo według radnych PiS dotyczy chociażby planowanej budowy Hali Widowiskowo – Sportowej lub zagospodarowania zbiornika Kępina. Radny Damian Kunert mówi wprost o bojkocie zaplanowanych przez radnych inwestycji:

 

- Bojkotowane są inwestycje sportowe, które mają zaplecze finansowe ugruntowane na płaszczyźnie naszego budżetu, natomiast kryta pływalnia, która absolutnie nie ma żadnego zaplecza finansowewgo, nie mamy żadnych pieniędzy przeznaczonych w budżecie na ten cel, hucznie jest promowana

 

Radni Prawa i Sprawiedliwości zwrócili się do prezydenta Niedźwieckiego, żeby – jak to określili – wziął się wreszcie do roboty.

 

 

 

 
 
Reklama
Reklama
                              Partnerzy:
                                 
Copyright© Agencja Informacyjno - Artystyczna "Jarso - Media" Sławomir Cybulski